Way SC Connect antracyt PIR GU10 8W 3000K IP44 Lampa ogrodowa stojąca regulowana z czujnikiem ruchu i zmierzchu sterowana aplikacją
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca regulowana z czujnikiem ruchu i zmierzchu sterowana aplikacją Way SC Connect antracyt PIR GU10 8W 3000K IP44
Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy: bezkompromisowo elegancki design i ponadczasowy wygląd. Przy bliższym przyjrzeniu się, seria ogrodowych reflektorów stojących „Spot Way” o wysokości 57 cm z obrotową głowicą reflektora robi wrażenie, ale ma również mocne szczegóły techniczne. Tak prezentuje się białym ciepłym światłem o barwie 3000 K i jasności świecenia 512 lm przy niskim zużyciu energii 7,9 W. Podjazdy, drogi dojazdowe i ścieżki ogrodowe zawsze lśnią pięknym światłem po zapadnięciu zmroku. Wariant Connect „Spot Way SC” oparty jest na standardzie radiowym Bluetooth i umożliwia bezprzewodową sieć oraz cyfrowe ustawianie i sterowanie szerokim zakresem funkcji, takich jak progi czasowe i zmierzchowe lub czasy włączania i wyłączania. W ten sposób można łatwo zdefiniować grupy opraw. Reflektory gruntowe z serii „Spot Way” są wyposażone w kabel zasilający o długości 2,5 m i są dostarczane z żarówką (GU10 LED).
Ponadczasowy wygląd. Elegancki, obrotowy reflektor gruntowy o wysokości 57 cm., z czujnikiem podczerwieni (kat wykrywania90°) stylowo i jasno oświetla podjazdy do domów, ścieżki ogrodowe itp. dzięki mocy 512 lm i ciepłej bieli 3000 K. Wygodna praca w sieci, ustawianie i sterowanie za pomocą bezpłatnej aplikacji. Ustawienia czasu i zmierzchu, czasy włączania/wyłączania oraz tworzenie grup oświetlenia są dziecinnie proste. Zawiera wtyczkę sieciową (2,5 m) i żarówkę.
„Spot Way SC” oferuje łatwe sterowanie i łączenie w sieć za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji STEINEL opartej na Bluetooth Mesh Connect. Ta wersja oferuje następujące opcje ustawień:
- Ustawienie zmierzchu: wybierz warunki oświetleniowe, w których światło ma się włączyć po wykryciu ruchu
- Timer: zdefiniuj punkt w czasie, od którego światło powinno zapalić się najwcześniej, mimo że zapadł już zmierzch
- Ustawienie czasu: zdecyduj, jak długo (5 sekund - 1 godzina) światło ma pozostać włączone po wykryciu ruchu
- Światło ciągłe: włącza światło na maksymalnie 4 godziny bez konieczności wykrywania ruchu
- NightAutomatic: Światło włącza się automatycznie o zmierzchu i automatycznie gaśnie rano
- Tryb nocny: określ okres czasu w nocy, w którym funkcja „NightAutomatic” ma zostać przerwana
Bluetooth Mesh Connect - Sieć typu mesh Bluetooth umożliwia komunikację urządzeń typu „wiele do wielu” (m:m) i jest zoptymalizowana pod kątem tworzenia sieci urządzeń na dużą skalę. Idealnie nadaje się do rozwiązań z zakresu monitoringu sterowania i automatyki, zwłaszcza w dziedzinie oświetlenia.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 140 |
| Szerokość (mm): | 226 |
| Wysokość (mm): | 572 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 2500 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Antracyt | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7,9 W |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 512 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 38 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90° | Zasięg: do 10m (79 m²) |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 2 - 1000 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Sterownie za pomocą darmowej aplikacji Bluetooth |
| Wykonanie: | Rodzaj czujnika: Podczerwień pasywna |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 5 s - 60 min. |
| Wykonanie: | Możliwość wyłączenia czujnika i uruchomienie ciągłego świecenia - 4 h . |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 3 |
| Wykonanie: | Źródło światła wymienne |
| Wykonanie: | Kabel zasilający zakończony wtyczką |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia: w pionie i poziomie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
