DUO antracyt PIR 2xGU10 15W 3000K IP44 Podwójny regulowany kinkiet zewnętrzny z czujnikami ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Podwójny regulowany kinkiet zewnętrzny z czujnikami ruchu i zmierzchu DUO antracyt PIR 2xGU10 15W 3000K IP44
Prezentowany podwójny kinkiet regulowany, jest wyposażony w czujnik Wandspot DUO z dwoma obrotowymi głowicami reflektorów (180° w poziomie, 90° w pionie), każda z czujnikiem podczerwieni 90° (zasięg 10 m). Posiada w zestawie żarówki o strumieniu 520 lm każda i mocy 2 x 7W dla optymalnego oświetlenia wokół domu. Czujniki posiadają regulację z ustawieniem czasu (8 s - 35 min) i zmierzchu (2-1000 luksów). Rodzinę kinkietów zewnętrznych DUO można łączyć w sieć. W zestawie 2x żarówki LED GU-10.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 247 |
| Odległość od ściany (mm): | 175 |
| Wysokość (mm): | 98 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Antracyt |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 2 x 7 W |
| Rodzaj gwintu: | 2 x GU10 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1024 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 38 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90°| obszar wykrywania: 79 m2 | Zasięg: do 10m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 2 - 1000 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Zakres obrotu reflektora: 180° w poziomie | 90° w pionie |
| Wykonanie: | Rodzaj czujnika: na podczerwień |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 8 s - 35 min |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: do 2,5m. |
| Wykonanie: | Obie głowice są zintegrowane, działją jednocześnie. Aby eksploatować je indywidualnie, należy usunąć połaczenie pomiędzy zaciskami ( ↓1 i ↓2 ) |
| Wykonanie: | Każda głowica posiada czujnik. |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 20 000 h |
| Wykonanie: | Źródło światła wymienne |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
