Logowanie

Lubisz spędzać wieczory w ogrodzie lub na balkonie, ale masz serdecznie dość komarów, które zakłócają Ci spokój? Próbowałeś już różnych odstraszaczy – kadzidełek, palonej kawy i olejku z trawy cytrynowej, lecz nic nie przynosi pożądanych efektów? Być może najwyższy czas wytoczyć nieco cięższe działa i zainwestować w lampę owadobójczą. Dzięki temu urządzeniu pozbędziesz się natrętnych much, komarów, mrówek i pająków ze swojego tarasu lub ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne lampy owadobójcze z gwarancją maksymalnej skuteczności!

Lampy owadobójcze zewnętrzne – jak działają?

Lampa owadobójcza to urządzenie wykorzystywane do zwalczania i eliminowania owadów, zwłaszcza w miesiącach letnich, kiedy są one najbardziej aktywne. Jej działanie jest dość proste i opiera się na dwóch głównych składowych: atrakcyjnym dla owadów świetle i wewnętrznej siatce elektrycznej. Lampy owadobójcze emitują promieniowanie ultrafioletowe (UV), które przyciąga insekty. Gdy podchodzą one zbyt blisko do urządzenia, zderzają się z wewnętrzną siatką, która jest pod napięciem. Kontakt z elektrycznością zabija owady. Zastosowanie lampy owadobójczej na tarasie lub w ogrodzie w znacznym stopniu i bardzo szybko ogranicza ilość insektów w otoczeniu. Dzięki temu możesz cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem bez irytującego brzęczenia komarów i bolesnych pogryzień.

Lampy owadobójcze na taras i do ogrodu – czy są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych?

Lampy owadobójcze są zaprojektowane tak, aby były bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Warunkuje to szereg zabezpieczeń, a jednym z nich jest siatka zewnętrzna, która w znacznym stopniu ogranicza ryzyko przypadkowego dotknięcia siatki wewnętrznej, będącej pod napięciem. Niektóre lampy owadobójcze mają też funkcję automatycznego wyłączania. Jeśli urządzenie przewróci się lub zostanie gwałtownie przesunięte, od razu się wyłączy, zapobiegając potencjalnym wypadkom. Lampy owadobójcze zewnętrzne są również przystosowane do zmiennych warunków pogodowych. Są odporne na działanie wilgoci, a duża wilgotność powietrza nie ma wpływu na ich skuteczność. Aby zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo korzystania z tego rodzaju urządzeń, należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta dotyczących użytkowania lampy owadobójczej. Do każdego produktu dodajemy czytelną instrukcję obsługi.

Lampy owadobójcze na taras i do ogrodu w e-sklepie NOX BOX

Zapraszamy do zakupu lamp owadobójczych w sklepie internetowym NOX BOX. Nasze produkty emitujące promieniowanie UV skutecznie wabią i eliminują uciążliwe owady, zapewniając komfort i spokój w ciepłe, letnie wieczory. Dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom nasze lampy są bezpieczne dla Ciebie i Twoich zwierząt domowych, a ich estetyczny design z łatwością wpasuje się w aranżację tarasu i ogrodu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę zamówienia i obsługę tak miłą, że mucha nie siada!

Zaloguj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium