Way N antracyt GU10 8W 3000K IP44 Lampa ogrodowa stojąca regulowana z czujnikiem zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca regulowana z czujnikiem zmierzchu Way N antracyt GU10 8W 3000K IP44
Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy: bezkompromisowo elegancki design i ponadczasowy wygląd. Przy bliższym przyjrzeniu się, seria ogrodowych reflektorów stojących „Spot Way N” o wysokości 57 cm z obrotową głowicą reflektora robi wrażenie, ale ma również mocne szczegóły techniczne. Tak prezentuje się białym ciepłym światłem o barwie 3000 K i jasności świecenia 512 lm przy niskim zużyciu energii 8 W. Podjazdy, drogi dojazdowe i ścieżki ogrodowe zawsze lśnią pięknym światłem po zapadnięciu zmroku.
Ogrodowe słupki oświetleniowe z efektem wow. W przypadku „Spot Way N” o wysokości 57 cm. doskonały design spotyka się z wyrafinowaną technologią. Reflektor ogrodowy stojący, który można obracać w pionie i poziomie, doskonale oświetla podjazdy i ścieżki dojazdowe mocą 512 lm (7 W). Produkt posiada przewód zasilającym o długości 2,5 m zakończony wtyczką. Żarówka (GU10-LED) w zestawie. Prezentowany model nie posiada modułu Bluetooth. Został wyposażony w czujnik zmierzchu.
Prezentowany model „Spot Way N” posiada zintegrowany czujnik zmierzchu, który automatycznie włącza światło wieczorem i wyłącza je rano. Możesz ustawić warunki oświetlenia, w których czujnik zmierzchu ma się włączać i wyłączać.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 140 |
| Szerokość (mm): | 226 |
| Wysokość (mm): | 572 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 2500 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Antracyt | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8 W |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 512 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 38 ° |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 2 - 1000 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Typ czujnika: Zmierzchu |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 3 |
| Wykonanie: | Źródło światła wymienne |
| Wykonanie: | Kabel zasilający zakończony wtyczką |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia: w pionie i poziomie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
