Logowanie

Piloty do lamp

Lampy LED cechują się wyjątkową funkcjonalnością. Dają możliwość dostosowania parametrów oświetlenia do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Użytkownik może sam zdecydować, jaki poziom natężenia światła najbardziej odpowiada mu w danej chwili. Może też wybrać barwę światła (ciepła, zimna, neutralna), jego kolor oraz czas pracy lampy. Sterowanie oświetleniem ułatwiają piloty do lamp, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego NOX BOX. Dzięki nim można „bawić się światłem” bez wstawania z kanapy czy wychodzenia z łóżka.

Piloty do lamp LED – poznaj ich możliwości!

Piloty do lamp pozwalają na bezkontaktową obsługę oświetlenia LED. Mają one wiele przydatnych funkcji, takich jak np. włączanie i wyłączanie świateł bez konieczności dotykania włącznika. Wspomniana wyżej opcja może dotyczyć jednej lampy lub wybranego zbioru punktów świetlnych. Piloty do lamp LED umożliwiają również regulację intensywności światła oraz zmianę jego koloru. Bardziej zaawansowane modele pozwalają również na programowanie harmonogramów czasu pracy oświetlenia LED. W ten sposób można zaplanować np. konkretne godziny, w których oświetlenie będzie się automatycznie włączać lub wyłączać. Można też ustalić czas przejścia z oświetlenia głównego na bardziej klimatyczne oświetlenie punktowe.

Piloty do lamp – jak je zintegrować z oświetleniem LED?

Wiele lamp LED jest dostępnych w zestawach z dedykowanymi dla nich pilotami, ale istnieją także uniwersalne piloty, które można zintegrować z różnymi modelami oświetlenia LED. W tym celu należy sparować urządzenie z wybranym źródłem światła. Zazwyczaj wymaga to naciśnięcia odpowiednich przycisków na pilocie i/lub oświetleniu LED w odpowiedniej kolejności. Dokładne wytyczne na pewno znajdziesz w instrukcji dołączonej przez producenta. W kolejnym kroku, kiedy integracja pilota i lampy przebiegnie pomyślnie, możesz już zastosować dowolne ustawienia. Przy okazji przetestujesz też poprawność działania pilota i szybkość reakcji lamp na Twoje „polecenia”.

Piloty do lamp – jak są zasilane?

Większość pilotów do lamp LED zasilana jest na baterie. Mogą to być standardowe baterie alkaliczne lub baterie litowe, które trzeba wymieniać, kiedy się wyczerpią. Niektóre piloty wyposażone są we wbudowane akumulatory, które można ładować za pomocą kabla USB. To bardziej ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ akumulatory można ładować wielokrotnie, oszczędzając tym samym czas i pieniądze potrzebne na zakup standardowych baterii. Zachęcamy do zakupu pilotów do lamp LED w sklepie NOX BOX. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które posłużą Ci na długie lata.

Zaloguj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium