Logowanie

Słupki ogrodowe z gniazdami elektrycznymi

Chcemy jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów, właśnie dlatego oferujemy funkcjonalne rozwiązania. Słupki ogrodowe wyposażone w gniazdka są praktyczną formą zasilania. Oferowane modele są odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych, a także niskie i wysokie temperatury. Każdy kontakt jest dodatkowo zabezpieczony klapką chroniącą przed wnikaniem pyłu i wody.

Słupki ogrodowe z gniazdami elektrycznymi

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór produktów, które zapewnią źródło prądu. Wśród słupków są również lampy – zasilane żarówką LED osłoniętą mlecznym kloszem. Nie tylko pomogą zadbać o dobre oświetlenie ogrodu, ale także sprawdzą się jako źródło zasilania. Ciekawym rozwiązaniem są także rozdzielnice elektryczne. Produkty te, wyglądają jak kamienie, dzięki czemu doskonale prezentują się jako ozdoba przy ścieżce czy kwietniku.

Zasilanie do ogrodu - najważniejsze informacje

Jeśli masz dość problemów z szukaniem miejsca, w którym można odpalić grill elektryczny, podłączyć lampę lub naładować telefon, to jesteś w dobrym miejscu. Klientom oferujemy gniazda wtykowe, które można bezpiecznie stosować na zewnątrz pomieszczeń. Do najpopularniejszych z nich, należą kontakty zaprojektowane na kształt kamienia, wewnątrz którego znajdziesz szereg gniazdek zasilających. Ciekawym rozwiązaniem są także słupki zasilające. Należy jednak pamiętać, że nie są mobilne, ponieważ montuje się je na stałe.

Postaw na komfort

Doskonale wiemy, że koszenie trawy kosiarką elektryczną bywa uciążliwe, zwłaszcza gdy trawnik jest duży. Właśnie dlatego warto zainwestować w słupki z gniazdami elektrycznymi. Ich zakup z pewnością szybko się zwróci, a co najważniejsze ułatwi koszenie trawy i inne prace wykonywane przy pomocy urządzeń elektrycznych. Oferujemy szeroki wybór słupków ogrodowych zasilanych prądem stałym 230 V w różnych rozmiarach. Takie rozwiązanie sprawia, że bez trudu znajdziesz wśród nich odpowiedni do swojego ogrodu. Nie zwlekaj, zapoznaj się z naszą ofertą i zamów to czego potrzebujesz jeszcze dziś.

Zaloguj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium