Wybierz filtry

Skorzystaj z naszych filtrów aby ułatwić odszukanie wybranego produktu.

CZUJNIK RUCHU | ZMIERZCHU
Z GNIAZDEM ELEKTRYCZNYM
STEROWANIE PILOTEM
SMART DOM | Sterowanie Aplikacją
WBUDOWANA KAMERA
WBUDOWANE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA
GWIAŹDZISTY EFEKT ŚWIECENIA
Z WENTYLATOREM
REGULOWANY KIERUNEK ŚWIECENIA
ŁADOWARKA
ŚCIEMNIALNA
STEROWANIE PILOTEM
SMART DOM | Sterowanie WI-FI
CZUJNIK RUCHU | ZMIERZCHU
 Logowanie

Inteligentne oświetlenie zewnętrzne

Inteligentne oświetlenie zewnętrzne

Inteligentne oświetlenie znajduje zastosowanie nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynku. Dzięki takiej instalacji lampy ogrodowe świecą tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba, co pozwala oszczędzać energię elektryczną, a tym samym pieniądze. Inteligentne oświetlenie zewnętrzne w sklepie NOX BOX obejmuje różne rozwiązania technologiczne i rodzaje lamp. W sprzedaży mamy m.in. kinkiety, reflektory, słupki ogrodowe oraz plafony.

Inteligentne oświetlenie zewnętrzne – dlaczego warto je mieć?

Inteligentne oświetlenie zewnętrzne smart to świetna inwestycja. Dlaczego? Przede wszystkim zapewnia ono ponadprzeciętny komfort użytkowania, jednak warto również zwrócić uwagę na oszczędność energii i wzrost poziomu bezpieczeństwa, które są nieodłącznymi korzyściami tego rodzaju rozwiązania. Lampy ogrodowe zintegrowane z systemem inteligentnego domu zużywają znacznie mniej energii elektrycznej niż klasyczne lampy zewnętrzne. Jeżeli jeszcze wyposażymy je w energooszczędne źródła światła (np. diody LED), możemy liczyć na jeszcze większą oszczędność. Im mniej płacimy za prąd, tym więcej pieniędzy pozostaje na domowym budżecie, a te można przecież przeznaczyć na znacznie przyjemniejszy cel niż rachunki. Wróćmy teraz to kwestii związanych z bezpieczeństwem. Dobrze oświetlona posesja zapewnia domownikom lepszą widoczność po zmroku na szlakach komunikacyjnych. Co więcej, zapalone światła sugerują, że właściciele są w domu, co odstrasza złodziei i wandali. Inteligentne oświetlenie zewnętrzne może również współpracować z instalacjami alarmowymi i monitoringiem wizyjnym, co podnosi skuteczność tego rodzaju zabezpieczeń.

Inteligentne oświetlenie – funkcje lamp ogrodowych typu smart

Lampy ogrodowe typu smart posiadają wiele przydatnych funkcji. Mogą emitować światło stałe, które jest pożądane np. podczas przyjęć w ogrodzie, lub światło bazowe, które delikatnie świeci przez całą noc, a pełną moc uzyskuje dopiero w momencie wykrycia ruchu. Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne domownicy mogą sami sterować czasem i wydajnością pracy oświetlenia zewnętrznego. Możliwe jest np. planowanie spersonalizowanych scenariuszy oświetleniowych, zmiana poziomu natężenia oświetlenia czy barwy temperaturowej światła. Inteligentne oświetlenie ogrodu może być wyposażone w panele solarne, czujniki ruchu i czujniki zmierzchu, co jeszcze bardziej zwiększa jego funkcjonalność. Panele solarne pozwalają na czerpanie energii z promieni słonecznych, czujniki ruchu sprawiają, że lampy ogrodowe włączają się tylko wtedy, gdy wykryją ruch i automatycznie wyłączają się, gdy ruch nie zostanie przez nie wykryty przez określony czas. Z kolei czujniki zmierzchu uruchamiają oświetlenie ogrodowe po zachodzie słońca.

Inteligentne oświetlenie zewnętrzne – lampy z kamerami

W sprzedaży mamy lampy zewnętrzne z kamerami, które nie tylko oświetlają posesję, ale też stanowią jej dodatkowe zabezpieczenie, nagrywając wszelkie podejrzane sytuacje, takie jak np. podrzucanie śmieci przez sąsiadów do prywatnego kontenera czy też niszczenie roślin ozdobnych przez dzikie zwierzęta. Tego typu nagrania mogą stanowić dowód w sprawie cywilnej lub w procesie o uzyskanie odszkodowania. Co więcej, lampy zewnętrzne z kamerami umożliwiają monitorowanie posesji w czasie rzeczywistym. Dzięki nim możemy sprawdzić, co się dzieje w domu, będąc w pracy czy na wakacjach. To z kolei umożliwia nam podjęcie natychmiastowych kroków, kiedy wykryjemy jakąś podejrzaną aktywność na naszej posesji.

Inteligentne oświetlenie do ogrodu w e-sklepie NOX BOX

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty inteligentnych lamp zewnętrznych. Dostępne są u nas lampy ścienne, sufitowe, montowane w gruncie oraz wolnostojące. Współpracujemy z najlepszymi producentami z branży oświetleniowej, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych towarów. Sprawnie skompletujemy Twoje zamówienie i dostarczymy je pod wskazany adres, a jeśli będziesz potrzebował fachowego doradztwa – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zaloguj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium