Wybierz filtry

Skorzystaj z naszych filtrów aby ułatwić odszukanie wybranego produktu.

CZUJNIK RUCHU | ZMIERZCHU
Z GNIAZDEM ELEKTRYCZNYM
STEROWANIE PILOTEM
SMART DOM | Sterowanie Aplikacją
WBUDOWANA KAMERA
ŚCIEMNIALNE
SMART DOM | Sterowanie Aplikacją
CZUJNIK RUCHU I ZMIERZCHU
 Logowanie

Eco Energy - energooszędne rozwiązania oświetleniowe

Gniazdo MR16 (GU5.3) z kablem Gniazdo MR16 (GU5.3) z kablem
Producent: ECOENERGY
Cena:

1,30 zł

szt.
zobacz więcej

Lampy EcoEnergy

Firma EcoEnergy dostarcza nowoczesne technologie i gotowe rozwiązania dla Twojego domu i firmy, nie zapomina przy tym o środowisku naturalnym. Udostępnia innowacyjne rozwiązania i czyni Twoje życie wygodniejszym. Pracuje z pasją i szacunkiem dla natury i człowieka.

Dba o środowisko naturalne

Produkty EcoEnergy dzięki zaawansowanej technologii LED przyczyniają się do zmniejszonego zapotrzebowania na energię zarówno domów, biur, hal przemysłowych i innych instytucji. Zastosowane w produktach diody LED różnego typu sprawiają, że produkty pobierają średnio od 7 do 10 x mniej energii elektrycznej od tradycyjnych odpowiedników, przy jednoczesnym zachowaniu ilości emitowanego światła i radykalnemu zmniejszeniu temperatury pracy źródła światła. Przekłada się to nie tylko na zmniejszenie wydatków na energię elektryczną, ale również na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery produkowanego przez elektrownie.

Minimalizuje wydatki na energię elektryczną

Zastosowana w produktach technologia LED wysokiej jakości i bardzo dużej wydajności pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej nawet do 10x! Za przykład może posłużyć LED-ówka o mocy 10W i wydajności świetlnej sięgającej 900 lm. Tradycyjny odpowiednik LED-ówki (żarówka żarowa 75W o wydajności 900 lm) pobiera 7,5 x więcej energii, której około 90% przetwarzane jest nie na światło, tylko na ciepło - stąd wysoka temperatura pracy tradycyjnej żarówki. Technologia LED pozwala na zminimalizowanie strat energii, co za tym idzie większość energii dostarczanej żarówce LED przetwarzana jest nie na ciepło a na światło.

LED-ówka marki EcoEnergy w porównaniu do tradycyjnej żarówki zużywa 7,5 x mniej energii elektrycznej, jej żywotność jest ponad 4 x dłuższa przy jednoczesnym zachowaniu takiej samej ilości światła emitowanego przez żarówkę!

Nieustannie udoskonala swoje produkty

Technologia LED jest obecnie najbardziej wydajną i najszybciej rozwijającą się gałęzią przemysłu oświetleniowego na świecie. Nieustanne pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów, zwiększaniem ich wydajności i trwałości. EcoEnergy posiada nowoczesne laboratorium badawcze, techniczne i konstrukcyjne. Kadra wykwalifikowanych inżynierów, z pasją tworzy nowe rozwiązania technologiczne stosowane w swoich produktach. Dzięki zoptymalizowaniu procesu produkcyjnego produkty EcoEnergy charakteryzują się nie tylko nowoczesnym designem, ale również bardzo wysoką wydajnością i umiarkowaną ceną co czyni je ogólnodostępnymi.

Zaloguj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium