Naświetlacz szary LED 50W, IP65, 3500lm, 4000K z czujnikiem PIR Ecoenergy EE-09-542
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz szary LED 50W, IP65, 3500lm, 4000K z czujnikiem PIR Ecoenergy EE-09-542 | 5901619307960
Naświetlacz LED EcoEnergy jest bardzo ekonomicznym i uniwersalnym źródłem światła do zastosowań zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Gdy jest w wersji z czujnikiem ruchu (PIR) - automatycznie załącza on naświetlacz po wykryciu ruchu w polu detekcji.
Pozwala na oświetlenie dużych powierzchni (bram wjazdowych, placów budowy, parkingów itp) wpływa na poprawę bezpieczeństwa oświetlając teren objęty polem detekcji.
Dane techniczne
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 50 W |
| Rodzaj gwintu: | LED COB zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 3500 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Typ czujnika: PIR |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
