Wybierz filtry

Skorzystaj z naszych filtrów aby ułatwić odszukanie wybranego produktu.

ŚCIEMNIALNE
SMART DOM | Sterowanie Aplikacją
CZUJNIK RUCHU I ZMIERZCHU
WBUDOWANE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA
GWIAŹDZISTY EFEKT ŚWIECENIA
Z WENTYLATOREM
REGULOWANY KIERUNEK ŚWIECENIA
ŁADOWARKA
ŚCIEMNIALNA
STEROWANIE PILOTEM
SMART DOM | Sterowanie WI-FI
CZUJNIK RUCHU | ZMIERZCHU
CZUJNIK RUCHU | ZMIERZCHU
Z GNIAZDEM ELEKTRYCZNYM
STEROWANIE PILOTEM
SMART DOM | Sterowanie Aplikacją
WBUDOWANA KAMERA
STEROWANIE PILOTEM
ZBIORNIK WODNY

OŚWIETLENIE INTELIGENTNE

Inteligentne oświetlenie domu

Nowoczesne technologie zwiększają komfort i bezpieczeństwo naszego życia. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się m.in. na wdrożenie systemów smart home do swojego domu. Pomagają one zarządzać i sterować różnymi instalacjami, w tym oświetleniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy inteligentne oświetlenie domu. W sprzedaży mamy źródła światła i lampy sterowane smartfonem.

Oświetlenie inteligentne w służbie Twojego domu

Inteligentne oświetlenie domu wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak automatyka budowlana, różnego rodzaju sensory i komunikacja bezprzewodowa, aby zapewnić domownikom optymalne i zindywidualizowane warunki oświetleniowe. Możliwość sterowania jasnością, barwą i kolorem światła, a także planowania harmonogramu pracy poszczególnych punktów świetlnych, pozwala na dostosowanie parametrów oświetlenia do potrzeb każdego pomieszczenia z osobna. Co więcej, smart oświetlenie pomoże w obniżeniu wysokich rachunków za prąd.

Wykorzystuje ono m.in. czujniki ruchu, które reagują na obecność domowników w pomieszczeniu. Jeśli sensor nie wykryje ruchu przez określony czas, wyłącza światło. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na obniżenie rachunków za prąd, jest możliwość zdalnego sterowania inteligentnym oświetleniem. Za pomocą smartfonów lub innych urządzeń mobilnych możemy kontrolować oświetlenie w domu nawet wtedy, gdy nas tam nie ma. Jesteśmy w stanie zdalnie wyłączać światła w pomieszczeniach, które zostały przypadkowo pozostawione włączone, co prowadzi do eliminacji niepotrzebnego zużycia energii.

Inteligentne oświetlenie LED

W systemach inteligentnego oświetlenia bardzo często stosuje się diody LED. Ich największą zaletą jest wysoka efektywność energetyczna. Tradycyjne żarówki emitują dużą część energii w postaci ciepła, co prowadzi do marnotrawstwa energii. Diody LED zużywają znacznie mniej energii elektrycznej, a całość pobranego prądu zamieniają na światło, a nie na ciepło. Dzięki temu zużywają nawet kilkukrotnie mniej energii niż tradycyjne żarówki. Kolejną zaletą diod LED jest ich długa żywotność. Diody LED są trwalsze niż zwykłe żarówki. Mogą świecić przez dziesiątki tysięcy godzin bez utraty jakości emitowanego światła. Dzięki temu nie tylko oszczędzamy na częstych wymianach żarówek, ale także generujemy mniej odpadów. Inteligentne oświetlenie LED w sklepie internetowym NOX BOX obejmuje m.in. ściemnialne diody LED, diody LED ze zmienną barwą i modele sterowane z poziomu smartfona.

Oświetlenie smart – zdalne sterowanie

Sterowanie inteligentnym oświetleniem z poziomu aplikacji mobilnej jest jednym z najpopularniejszych i wygodnych sposobów zarządzania tym systemem. Dzięki aplikacji możemy mieć pełną kontrolę nad oświetleniem w naszym domu, bez konieczności fizycznego dotykania włączników czy przełączników. Aplikacja umożliwia włączanie i wyłączanie świateł w różnych pomieszczeniach, regulację jasności oraz zmianę koloru emitowanego światła. Dzięki niej możemy także tworzyć scenariusze oświetleniowe i ustalać harmonogramy włączania i wyłączania świateł. Dodatkowo, dzięki kompatybilności oprogramowania z asystentami głosowymi, jesteśmy w stanie sterować oświetleniem za pomocą poleceń głosowych. 

Zaloguj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium