Wybierz filtry

Skorzystaj z naszych filtrów aby ułatwić odszukanie wybranego produktu.

WBUDOWANE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA
GWIAŹDZISTY EFEKT ŚWIECENIA
Z WENTYLATOREM
REGULOWANY KIERUNEK ŚWIECENIA
ŁADOWARKA
ŚCIEMNIALNA
STEROWANIE PILOTEM
SMART DOM | Sterowanie WI-FI
CZUJNIK RUCHU | ZMIERZCHU
ŚCIEMNIALNE
SMART DOM | Sterowanie Aplikacją
CZUJNIK RUCHU I ZMIERZCHU
CZUJNIK RUCHU | ZMIERZCHU
Z GNIAZDEM ELEKTRYCZNYM
STEROWANIE PILOTEM
SMART DOM | Sterowanie Aplikacją
WBUDOWANA KAMERA
ELEMENTY SZYNOPRZEWODU

OŚWIETLENIE INTELIGENTNE

Oświetlenie inteligentne

Chcesz cieszyć się nowoczesnym systemem oświetlenia, który dopasujesz do swoich potrzeb? Inteligentne oświetlenie domu będzie doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki nowoczesnej technologii możesz stworzyć kompletny system oświetleniowy, spełniający wszystkie Twoje wymagania – daje on ogromne możliwości personalizacji ustawień. W naszym asortymencie znajdziesz niezbędne elementy, za pomocą których skompletujesz zestaw urządzeń do inteligentnego oświetlenia.

Inteligentne oświetlenie domu

Czego potrzebujesz do stworzenia pełnego systemu? Niezbędne będzie kilka elementów: inteligentne żarówki lub gotowa lampa, sprzęt, który będzie sprawował funkcję kontrolki i centrali ustawień, a także przełączniki i czujniki ruchu. Warto sprawdzić, czy gotowe lampy posiadają już wbudowane ściemniacze.

Założenie, na którym oparto działanie inteligentnego oświetlenia, jest stosunkowo proste: wszystkie elementy muszą pozwalać na stworzenie bezprzewodowego połączenia. Dlatego działają na zasadzie technologii Bluetooth lub sieć WiFi. Do ich sterowania potrzebujesz specjalnie zaprojektowanej aplikacji, która zapewnia dostęp do wszystkich elementów osobno, jak i w grupach. Wystarczy, że uruchomisz smartfona, aby móc kontrolować system oświetlenia i zmieniać jego ustawienia.

Inteligentne oświetlenie pokoju – wygodne sterowanie światłem

Inteligentne oświetlenie ma wiele zalet. Jakich funkcji możesz spodziewać się po takiej instalacji? Jeżeli zastosujesz inteligentne oświetlenie pokoju, z poziomu aplikacji bezproblemowo ustawisz intensywność światła, zdecydujesz o stopniu jego przyciemnienia, a także wybierzesz ciepłą lub zimną barwę.

Aplikacje pozwalają również na sterowanie całych grup lamp, co oznacza, że możesz zmieniać ustawienia wszystkich elementów oświetlenia w salonie, łazience, kuchni i innych pomieszczeniach. Możesz także ustawić funkcje włączania oświetlenia o danej porze na określony czas, lub uruchomić czujnik ruchu, który uaktywni lampy dopiero po Twoim wejściu do pomieszczenia – automatyzacja inteligentnego oświetlenia znacznie ułatwia jego użytkowanie.

Takie rozwiązanie pomaga zaoszczędzić pieniądze w domowym budżecie dzięki zmniejszeniu poziomu zużycia energii elektrycznej.

Aplikacja umożliwia nie tylko sterowanie światłem w domu, ale także w ogrodzie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby stworzyć wyjątkową atmosferę za pomocą przyciemnionego światła ogrodowego w godzinach wieczorowych.

W naszym asortymencie znajdziesz elementy niezbędne do stworzenia systemu inteligentnego oświetlenia domu: oferujemy specjalne, ściemnialne żarówki. Dostępne są także pełne lampy LED o różnych kształtach i rozmiarach, wykonane z wysokiej jakości materiałów: kinkiety, plafony i lampy wiszące.

Jeżeli szukasz artykułów z kategorii oświetlenia, które będą pełnić funkcję ozdoby, wybierz pasek LED, sterowany z poziomu aplikacji poprzez sieć WiFi. Pasek z silikonowego tworzywa jest elastyczny, z łatwością zawiesisz go w dowolnym miejscu. Skorzystaj z naszej oferty inteligentnego oświetlenia i ciesz się nowoczesnym rozwiązaniem w swoim domu!

Zaloguj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 350,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium