Amber G95 LED dim. 7,5W E27 2700-6500K Żarówka filamentowa LUTEC CONNECT
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka filamentowa Amber G95 LED dim. 7,5W E27 2700-6500K
Klasyczny kształt kuli (G95) i „staromodny” żarnik tej inteligentnej dekoracyjnej żarówki LED zapewniają przyjemny biały blask. Możesz łatwo włączać i wyłączać. Przyciemniaj lub dostosowuj światło od ciepłego do zimnego białego efektu za pomocą aplikacji LUTEC connect na smartfonie lub tablecie. Zapewnia to dostęp do jeszcze większej liczby dodatkowych funkcji oświetleniowych, takich jak personalizowanie ustawień timerów i wiele więcej. Ta żarówka może nadać dekoracyjny nastrój jasnemu efektowi świetlnemu i pasować do każdej aktywności, takiej jak relaks lub praca.

Dane techniczne
| Średnica (mm): | 95 |
| Wysokość (mm): | 140 |
| Kolor: | Bursztynowy |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 7,5 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 2700K - 4000K - 6500K |
| Barwa światła: | Ciepła - Neutralna - Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 835 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Żarówka z możliwością ściemniania - obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Barwa światła zmienna - obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
