Amber G125 LED dim. 7,5W E27 2700-6500K Żarówka filamentowa LUTEC CONNECT
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka filamentowa Amber G125 LED dim. 7,5W E27 2700-6500K
Kształt zabytkowej kuli (G125) i „staromodny” żarnik tej inteligentnej dekoracyjnej żarówki LED zapewniają przyjemny biały blask. Możesz łatwo włączać i wyłączać, przyciemniać lub dostrajać światło z ciepłego do zimnego białego efektu za pomocą aplikacji LUTEC connect na smartfonie lub tablecie. Zapewnia to dostęp do jeszcze większej liczby dodatkowych funkcji oświetleniowych, takich jak personalizowanie ustawień timerów i wiele więcej. Ta żarówka może nadać dekoracyjny nastrój jasnemu efektowi świetlnemu i pasować do każdej aktywności, takiej jak relaks lub praca.

Dane techniczne
| Średnica (mm): | 125 |
| Wysokość (mm): | 175 |
| Kolor: | Bursztynowy |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 7,5 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 2700K - 4000K - 6500K |
| Barwa światła: | Ciepła - Neutralna - Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 835 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Barwa światła zmienna - obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Żarówka z możliwością ściemniania - obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
