Amber ST64 LED dim. 7,5W E27 2700-6500K Żarówka filamentowa LUTEC CONNECT
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka filamentowa Amber ST64 LED dim. 7,5W E27 2700-6500K
Ta dekoracyjna żarówka LED LUTEC Connect ma styl vintage w kształcie Edisona (ST64) z oprawką E27 i „staromodnym” żarnikiem. Lampa daje przyjemne, miękkie, ciepłe białe światło, które można łatwo regulować za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. Możesz jeszcze bardziej wzmocnić efekt dekoracyjny, łącząc lampy LUTEC w różnych wzorach na różnych wysokościach. Ta żarówka może nadać dekoracyjny nastrój jasnemu efektowi świetlnemu i pasuje do każdej aktywności, takiej jak relaks lub praca.

Dane techniczne
| Średnica (mm): | 64 |
| Wysokość (mm): | 140 |
| Kolor: | Bursztynowy |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 7,5 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 2700K - 4000K - 6500K |
| Barwa światła: | Ciepła - Neutralna - Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 835 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Żarówka z możliwością ściemniania - obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Barwa światła zmienna - obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
