KIRA antracyt WIFI LUTEC CONNECT LED dim. 19W 2700-6500K IP54 Kinkiet zewnętrzny sterowany głosem
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny sterowany głosem, aplikacją, pilotem KIRA antracyt WIFI LUTEC CONNECT LED dim. 19W 2700-6500K IP54
Zewnętrzna lampa ścienna LED KIRA z zakrzywionym i bezramkowym dyfuzorem. Dystrybuuje jednorodne białe światło, aby oświetlić ściany, ścieżki i inne otwarte przestrzenie wokół domu. Kolor ciemny szary. Produkt ściemnialny. Współpracuje z aplikacją Lutec Connect. Nie współpracuje z zewnętrznym ściemniaczem. Aby sterować oprawą z dowolnego miejsca za pośrednictwem internetu konieczne jest zastosowanie Acces Box.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 83 |
| Odległość od ściany (mm): | 110 |
| Wysokość (mm): | 311 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 19 W |
| Rodzaj gwintu: | Led zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 - 6500K |
| Barwa światła: | Ciepła | Neutralna | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 1200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Lampa z możliwością ściemniania - obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Barwa światła zmienna - obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Funkcja oświetlenia nocnego. |
| Wykonanie: | Sterowanie głosem. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
