SUNSHINE LED 8W Bateria solarna, czujnik ruchu PIR IP44 5000K Naświetlacz Lutec 6925601345
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz z czujnikiem ruchu PIR zasilany baterią solarną SUNSHINE LED 8W IP44 5000K
Naświetlacz SUNSHINE belgijskiego producenta oświetlenia Lutec, eleganckie i mocne oświetlenie reflektorowe stanowi kompletne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma dostępnego podłączenia do zasilania elektrycznego. Idealny do oświetlania dziedzińców i podjazdów. Oddzielny ruchomy panel słoneczny jest wyposażony w 5 metrowy kabel połączeniowy. Dzięki temu naświetlacz można zamontować w miejscu mało nasłonecznionym, natomiast panel słoneczny w miejscu z dostępem do energii słonecznej, gdzie przechwytywać będzie promienie słoneczne przez cały dzień. Naświetlacz został wyposażony również w regulowany czujnik ruchu PIR w zakresie czasu oraz odległości detekcji. Lampa posiada również ruchomą głowicę świecącą z jasnością 500 lumenów.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 200 |
| Wysokość (mm): | 245 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Tworzywo syntetyczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 8 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 5000 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 500 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 10 - 15 - 20m | Kąt 180° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Bateria solarna - 3.7 V 2200 mAh Li-Ion LIB |
| Wykonanie: | Głowica regulowana w pionie i poziomie |
| Wykonanie: | Wymiary panela solarnego: 128 x 128 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
