SUNSHINE LED 3W Bateria solarna, czujnik ruchu PIR IP44 4000K Naświetlacz Lutec 6901601000
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz z czujnikiem ruchu PIR zasilany baterią solarną SUNSHINE LED 3W IP44 4000K
Naświetlacz SUNSHINE belgijskiego producenta oświetlenia Lutec, oferuje kompletną instalację bez konieczności prowadzenia okablowania z zasileniem 230V. Oddzielny, regulowany panel słoneczny posiada kabel zasilający o długości 5 metrów. Dzięki temu naświetlacz można zamontować w miejscu mało nasłonecznionym, natomiast panel słoneczny w miejscu z dostępem do energii słonecznej, gdzie przechwytywać będzie promienie słoneczne przez cały dzień. Naświetlacz został wyposażony również w regulowany czujnik ruchu PIR w zakresie czasu oraz odległości detekcji. Lampa posiada również ruchomą głowicę świecącą z jasnością 350 lumenów.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 125 |
| Wysokość (mm): | 245 |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Tworzywo syntetyczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 3 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 360 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 116 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 10 - 15 - 20m | Kąt 180° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Bateria solarna - 3.7 V 2200 mAh Li-Ion LIB |
| Wykonanie: | Głowica regulowana w pionie i poziomie |
| Wykonanie: | Wymiary panela solarnego: 180 x 1195 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
