SUNSHINE LED 12W czujnik ruchu PIR IP44 5000K Naświetlacz Lutec 7625701345
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz z czujnikiem ruchu PIR SUNSHINE LED 12W IP44 5000K
Naświetlacz SUNSHINE belgijskiego producenta oświetlenia Lutec to elegancja i moc. Idealny do oświetlania większych obszarów, takich jak podwórka i podjazdy. Prostokątna głowica może być regulowana w dwóch płaszczyznach: pionowej i poziomej. Naświetlacz został wyposażony w wysokiej jakości i w pełni regulowany czujnik ruchu PIR z zasięgiem wykrywania do 18 metrów. Produkt posiada 5 lat gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 120 |
| Odległość od ściany (mm): | 145 |
| Wysokość (mm): | 180 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Tworzywo syntetyczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 12 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 5000 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 18 m | Kąt 180° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Głowica regulowana: Poziomo 150 ° | Pionowo 40 ° |
| Wykonanie: | Czujnik PIR z regulacją - ustawienia poziomu czułości oraz natężenia oświetlenia, przy którym czujnik ma włączyć oświetlenie. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
