Świetlówka LED T8 G13 Szkło 60cm 10W 960lm 4000K barwa naturalna EE-10-012 ( dostępnych 75 szt. )
Cena regularna:
14,58 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Świetlówka LED T8 G13 Szkło 60cm 10W 960lm 4000K barwa naturalna EE-10-012
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 29,8 |
| Długość (mm): | 604 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | T8 | G13 |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 960 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 220 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Trwałość znamionowa: | 25 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 12 Miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
