Garden SC Connect antracyt PIR GU10 8W 3000K IP44 Reflektor ogrodowy z czujnikiem ruchu i zmierzchu sterowany aplikacją
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Reflektor ogrodowy z czujnikiem ruchu i zmierzchu sterowany aplikacją Garden SC Connect antracyt PIR GU10 8W 3000K IP44
Idealne rozwiązanie do oświetlenia terenów zielonych wokół domu. Seria reflektorów gruntowych „Spot Garden” o prostym, nowoczesnym designie jest po prostu wbijana w ziemię - i to wszystko. W ten sposób można w mgnieniu oka ustawić selektywne akcenty świetlne, a ciemne obszary można elegancko i skutecznie oświetlić. Dostępny jako „Spot Garden N” z czujnikiem jasności, jako model „Spot Garden” bez czujnika oraz jako „Spot Garden SC” z innowacyjnym czujnikiem podczerwieni (detekcja 90°) o zasięgu 10 m. Wersja Connect umożliwia również wygodne bezprzewodowe połączenie kilku reflektorów przez Bluetooth. Ustawienia i sterowanie funkcjami można również wygodnie wprowadzać tutaj za pośrednictwem aplikacji. W ten sposób ustawienia czasu i zmierzchu, czasy włączania i wyłączania oraz grupy oświetlenia są programowane w mgnieniu oka. Reflektory posiadają wbudowany kabel zasilający o długości 2,5 m. zakończony wtyczką sieciową. Żarówki (GU10-LED) w zestawie.
Prezentowany Reflektor LED z wbudowanym czujnikiem ruchu i zmierzchu można wygodnie ustawić, podłączyć do sieci i sterować przez Bluetooth za pomocą aplikacji. Czasy włączania i wyłączania, ustawienia zmierzchu i czasu oraz tworzenie grup oświetlenia - żaden problem. Zawiera wtyczkę sieciową 2,5 m i żarówkę LED GU10 o jasności 512 lm i mocy 8 W, o barwie światła 3000 K (biała-ciepła).
„Spot Garden SC” oferuje łatwe sterowanie i łączenie w sieć za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji STEINEL. Ta wersja oferuje następujące opcje ustawień:
- Ustawienie zmierzchu: wybierz warunki oświetleniowe, w których światło ma się włączyć po wykryciu ruchu
- Timer: zdefiniuj punkt w czasie, od którego światło powinno zapalić się najwcześniej, mimo że zapadł już zmierzch
- Ustawienie czasu: zdecyduj, jak długo (5 sekund - 1 godzina) światło ma pozostać włączone po wykryciu ruchu
- Światło ciągłe: włącza światło na maksymalnie 4 godziny bez konieczności wykrywania ruchu
- NightAutomatic: Światło włącza się automatycznie o zmierzchu i automatycznie gaśnie rano
- Tryb nocny: określ okres czasu w nocy, w którym funkcja „NightAutomatic” ma zostać przerwana
Bluetooth Mesh Connect - Sieć typu mesh Bluetooth umożliwia komunikację urządzeń typu „wiele do wielu” (m:m) i jest zoptymalizowana pod kątem tworzenia sieci urządzeń na dużą skalę. Idealnie nadaje się do rozwiązań z zakresu monitoringu sterowania i automatyki, zwłaszcza w dziedzinie oświetlenia.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 69 |
| Szerokość (mm): | 118 |
| Wysokość (mm): | 369 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 2500 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Antracyt | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8 W |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 512 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 38 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90° | Zasięg: do 10m (79 m²) |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 2 - 1000 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Sterownie za pomocą darmowej aplikacji Bluetooth |
| Wykonanie: | Rodzaj czujnika: Podczerwień pasywna |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 5 s - 60 min. |
| Wykonanie: | Możliwość wyłączenia czujnika i uruchomienie ciągłego świecenia - 4 h . |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 3 |
| Wykonanie: | Źródło światła wymienne |
| Wykonanie: | Kabel zasilający zakończony wtyczką |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
