ONE antracyt GU10 7W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny regulowany
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny regulowany ONE antracyt GU10 7W 3000K IP44
Kinkiet zewnętrzny ONE zapewnia doskonałe oświetlenie wokół całego budynku. Wytrzymała głowica obraca się (180°) i przechyla (90°). Dzięki temu można ją ustawić bez wysiłku, kierując światło w wybraną stronę.
Ta wersja nie posiada żadnego czujnika, włączenie światła następuje ze standardowego łącznika ściennego lub z wykorzystaniem innego zewnętrznego czujnika zmierzchowego. Kinkiet zewnętrzny regulowany ONE może także stanowić część większego układu oświetleniowego: wystarczy podłączyć ją pod model One Sensor, który będzie nią sterować.
Każda lampa Spot ONE posiada w zestawie zamontowane źródło światła GU10 o mocy 7W i barwie światła 3000 K. Niezaprzeczalnym atutem jest możliwość wymiany tego źródła na dowolne o mocy do 9W.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 98 |
| Odległość od ściany (mm): | 175 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Antracyt |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7 W |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 620 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 38 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Zakres obrotu reflektora: 180° w poziomie | 90° w pionie |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 3 |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 20 000 h |
| Wykonanie: | Źródło światła wymienne |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
