MAINS Czarny mat LED 11W 3000K 2x gniazdo elektryczne IP44 Lampa ogrodowa z gniazdami
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa z gniazdami MAINS Czarny mat LED 11W 3000K 2x gniazdo elektryczne IP44
Zewnętrzny słupek ogrodowy z gniazdami elektrycznymi MAINS jest teraz dostępny również z podłączonym zintegrowanym modułem LED, który posiada moc 11W i świeci barwą światła ciepłą w temperaturze barwowej 3000K. Bardzo łatwy w instalacji i zapewni oświetlenie całego ogrodu umożliwiając przy tym dostęp do zasilania elektrycznego dla urządzeń ogrodowych. Słupek został wyposażony w zewnętrzne dwa gniazda elektryczne o podwyższonym stopniu szczelności IP44. Całkowite zasilanie z gniazd elektrycznych do 3500W.
Dodatkowo mamy możliwość sterowania światłem za pomocą aplikacji mobilnej Bluetooth ® MESH.
Technologia Bluetooth®, światowy standard prostej, bezpiecznej łączności bezprzewodowej obsługuje teraz sieć mesh. Nowa funkcja mesh umożliwia komunikację pomiędzy wieloma urządzeniami i jest zoptymalizowana do tworzenia sieci średnich i dużych urządzeń. Technologia Bluetooth mesh pozwala na rozwiązywanie bardziej złożonych problemów związanych z zasięgiem i odległością.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 80 |
| Szerokość (mm): | 80 |
| Wysokość (mm): | 367 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 11 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 750 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Obsługa słupka za pomocą WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Lampa z możliwością ściemniania - obsługa za pomocą aplikacji WIFI LUTEC CONNECT |
| Wykonanie: | Słupek wyposażony w dwa gniazda elektryczne |
| Wykonanie: | Oprawa posiada również włącznik umieszczony na kloszu. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
