Gemini antracyt LEd 6,9W 4000K IP65 Tuba downlight zewnętrzny
Cena regularna:
133,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Tuba downlight zewnętrzny Gemini antracyt LEd 6,9W 4000K IP65
Tuba sufitowa zewnętrzna GEMINI ma minimalistyczny design. Eleganckie ceglane światło emituje idealną wiązkę światła. Ta wersja małego downligtu jest dostępna w 2 różnych kolorach i z 2 różnymi stopniami kelwinów. Ciepła biel i białe światło dzienne.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 85 |
| Szerokość (mm): | 85 |
| Wysokość (mm): | 85 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 6,9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 750 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
