GEMINI BEAMS biały mat LED 10W 3000K IP54 Kinkiet zewnętrzny regulowany
Cena regularna:
196,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny regulowany GEMINI BEAMS biały mat LED 10W 3000K IP54
Ta biała zewnętrzna lampa ścienna Gemini Góra & Dół dostępna w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, posiada nową funkcję - regulowane wiązki światła. Wbudowany pierścień mechaniczny można dostosować do 4 różnych wzorów. Dzięki temu stworzymy na elewacji niepowtarzalne piękne wzory świetlne. Dostępny również w kolorze ciemnoszarym i czarnym.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 110 |
| Odległość od ściany (mm): | 54 |
| Wysokość (mm): | 110 |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło hartowane |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 400 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | Regulowany |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Regulowany kąt świecenia |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: Góra - Dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
