GEMINI czarny LED 8,8W 3000K IP54 Kinkiet zewnętrzny góra-dół
Cena regularna:
150,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny góra-dół GEMINI czarny LED 8,8W 3000K IP54
Zewnętrzna lampa ścienna GEMINI charakteryzuje się minimalistycznym designem, wykonaną z odlewanego aluminium, oferującą znaczną moc świetlną z idealnym dwukierunkowym strumieniem światła. Dostępna w kolorach ciemnoszarym, białym, czarnym, stal nierdzewnej oraz wykończeniu w wyglądzie drewna, ta elegancka oprawa łączy funkcjonalność z różnorodnymi opcjami estetycznymi, które doskonale pasują do każdej przestrzeni.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 140 |
| Odległość od ściany (mm): | 89 |
| Wysokość (mm): | 65 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8,8 W |
| Rodzaj gwintu: | Led zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 700 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: Góra - Dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | D |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
