GEMINI Czarny mat regulowana wiązka światła góra-dół 10W 3000K IP54 Kinkiet zewnętrzny Lutec 5104003012
Cena regularna:
196,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny GEMINI Czarny mat regulowana wiązka światła góra-dół 10W 3000K IP54
Lampa ścienna Gemini Góra – Dół wykonana w kolorze czarny mat, belgijskiego producenta oświetlenia zewnętrznego Lutec, posiada nową funkcję, a mianowicie regulowane wiązki światła. Wbudowany pierścień mechaniczny z diafragmami można dostosować do 4 różnych wzorów. Tworzą one piękne wzory świetlne na ścianach zewnętrznych, dzięki temu Państwa budynek zostanie zaakcentowany w oryginalny i mało spotykany sposób. Kinkiet jest również dostępny w kolorze matowej czerni.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 110 |
| Odległość od ściany (mm): | 54 |
| Wysokość (mm): | 110 |
| Kolor: | Czarny mat |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 400 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | Regulowany |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: Góra - Dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
