GEMINI Antracyt LED 2x10W IP54 4000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5189101118
Cena regularna:
279,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny GEMINI Antracyt LED 2x10W IP54 4000K
Kinkiet zewnętrzny GEMINI LED belgijskiej firmy Lutec wykonany jest z wysokiej jakości, odpornego na czynniki zewnętrzne odlewu aluminiowego w kolorze antracytowym. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz minimalistycznym designem. Ta elegancka lampa przypominająca swym wyglądem cegłę w ciemnoszarym antracytowym aluminium, świeci idealną wiązką światła w górę i dół. Kinkiet jest bardzo wygodny do montażu na elewacji. Dzięki mocy świetlnej większej niż 1200 lumenów, wiązka światła pokryje dużą powierzchnię w dwóch kierunkach.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 220 |
| Odległość od ściany (mm): | 103 |
| Wysokość (mm): | 85 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 2 x 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1230 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 130 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Świeci w górę i dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
