XLED home 2 XL S antracyt LED PIR 19,3W 3000K IP44 Naświetlacz z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz z czujnikiem ruchu i zmierzchu XLED home 2 XL S antracyt LED PIR 19,3W 3000K IP44
Wydajny, sterowany czujnikiem reflektor zewnętrzny XLED home 2 XL S to pierwszy wybór dla każdego, kto lubi szczególnie jasne oświetlenie lub potrzebuje oświetlić większe obszary. Nowe, wysokowydajne diody LED zapewniają doskonałe oświetlenie podjazdów, dziedzińców i ogrodów. I to przy zużyciu energii wynoszącym zaledwie 19,3 W. XLED home 2 XL S to także prawdziwa osobliwość ruchu. W pełni obrotowy panel LED zapewnia maksymalną elastyczność. Naświetlacz punktowy o barwie światła 3000 K w połączeniu z mleczną szybą zapewnia optymalne warunki oświetleniowe wokół domu.
Światło ciepłe białe w rozmiarze XL. Zewnętrzny reflektor punktowy z czujnikiem o dużej intensywności XLED home 2 XL S o zasięgu czujnika 10 m. Idealnie nadaje się do oświetlania większych powierzchni. Obrotowy precyzyjny czujnik podczerwieni z wykrywaniem o kącie 180°. W pełni obrotowy panel LED (180°, poziomo i pionowo). Wyrafinowana opalowa osłona zapewniająca optymalne warunki oświetleniowe. Naświetlacz posiada jasność świecenia wynoszącą: 2124 lm, pobór mocy: 19,3 W, kąt świecenia 180°. Dodatkowo wyposażony został w system chłodzenia LED z kompozytu magnezowego o wysokiej przewodności cieplnej (HCMC), co zapewnia bardzo długą żywotność zastosowanych diód (30 lat).

Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 161 |
| Wysokość (mm): | 240 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 19,3 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2124 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 85 |
| Kąt świecenia: | 180 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90° (w pionie), 180° (w poziomie) | Zasięg: do 10m (157 m²) |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 2 - 1000 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kąt regulacji panela: 180° w poziomie | 180° w pionie |
| Wykonanie: | Rodzaj czujnika: na podczerwień |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 8 s - 35 min |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 50 000 h |
| Wykonanie: | LED-owy system chłodzący: HCMC (kompozyt magnezowy o wysokiej przewodności) |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 3 |
| Wykonanie: | Maksymalna wysokość montażu: 4m. |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: 2m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
