XLED home 2 S czarny LED PIR 13,7W 3000K IP44 Naświetlacz z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz z czujnikiem ruchu i zmierzchu XLED home 2 S czarny LED PIR 13,7W 3000K IP44
Ruchomy reflektor z czujnikiem zewnętrznym i całkowicie obrotowym panelem LED o eleganckim opalizującym wyglądzie. Naświetlacz sensoryczny XLED home 2 S ma wyrafinowany design. Nie tylko przyciąga wzrok, ale ma też jest bardzo nowoczesny i praktyczny. Dzięki w pełni obrotowemu panelowi LED każdy kąt w obszarze wejściowym można elastycznie i zgodnie z potrzebami oświetlić. Wysoce wydajna technologia LED w połączeniu z mleczną szybą zapewnia maksymalny komfort oświetlenia.
Dla najwyższych standardów projektowych i maksymalnego komfortu oświetlenia. 1550 lm przy poborze mocy zaledwie 13,7 W. Precyzyjny czujnik podczerwieni z możliwością obrotu (w poziomie: 180°, w pionie: 90°). Kąt detekcji 180°, zasięg 10 m. Wyposażony w wysoce przewodzący ciepło układ chłodzenia z kompozytu magnezowego (HCMC).
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 161 |
| Wysokość (mm): | 218 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne HCMC |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 13,7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1550 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 85 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90° (w pionie), 180° (w poziomie) | Zasięg: do 10m (157 m²) |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 2 - 1000 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kąt regulacji panela: 180° w poziomie | 180° w pionie |
| Wykonanie: | Rodzaj czujnika: na podczerwień |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 8 s - 35 min |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 50 000 h |
| Wykonanie: | LED-owy system chłodzący: HCMC (kompozyt magnezowy o wysokiej przewodności) |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 3 |
| Wykonanie: | Maksymalna wysokość montażu: 4m. | Zalecana wysokość montażu: 2m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
