XLED home 2 Connect biały LED PIR 13,5W 3000K IP44 Naświetlacz sterowany aplikacją z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz sterowany aplikacją z czujnikiem ruchu i zmierzchu XLED home 2 Connect biały LED PIR 13,5W 3000K IP44
Niezawodny i nowoczesny. Teraz jeszcze lepszy. Reflektor z czujnikiem zewnętrznym XLED home 2 SC zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i bezprzewodowe sterowanie przez Bluetooth i aplikację. W pełni obrotowy panel LED o klasycznym opalizującym wyglądzie. Dla najwyższych standardów projektowych i maksymalnego komfortu oświetlenia. 1550 lm przy poborze mocy zaledwie 13,5 W. Precyzyjny czujnik podczerwieni z możliwością obrotu (w poziomie: 180°, w pionie: 90°). Kąt detekcji 180°, zasięg 10 m. Wyposażony w wysoce przewodzący ciepło układ chłodzenia z kompozytu magnezowego (HCMC).
Wersja Connect pozwala za pomocą smartfona zmieniać ustawienia oprawy oraz dodawać ją do wspólnej grupy oświetleniowej z innymi lampami. Dzięki temu użytkownik sam decyduje, które lampy wspólnie włączą się po wykryciu ruchu przed wejściem, wokół domu czy na tarasie.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 161 |
| Wysokość (mm): | 218 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne HCMC |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 13,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1550 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 85 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 90° (w pionie), 180° (w poziomie) | Zasięg: do 10m (157 m²) |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 2 - 1000 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Naświetlacz sterowany za pomocą darmowej aplikacji Bluetooth |
| Wykonanie: | Kąt regulacji panela: 180° w poziomie | 180° w pionie |
| Wykonanie: | Rodzaj czujnika: na podczerwień |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 5 s - 60 min |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 50 000 h |
| Wykonanie: | LED-owy system chłodzący: HCMC (kompozyt magnezowy o wysokiej przewodności) |
| Wykonanie: | Wbudowany system nauki zmierzchu |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 3 |
| Wykonanie: | Maksymalna wysokość montażu: 4m. | Zalecana wysokość montażu: 2m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
