VESTA Szary LED 30W kamera HD, Mikrofon, Czujnik ruchu PIR IP54 3000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5190601118
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z kamerą HD, wbudowanym mikrofonem oraz czujnikiem ruchu PIR VESTA Szary LED 30W IP54 3000K
Kinkiet zewnętrzny VESTA z rodziny "Ochrona" belgijskiego producenta oświetlenia Lutec został wykonany ze stali nierdzewnej. Reprezentuje sobą elegancję z prostokątnym dyfuzorem o stopniu szczelności IP54. Świeci ciepłym białym światłem bez efektu cienia. Kinkiet został wyposażony w zintegrowane: mikrofon, głośnik, kamerę HD oraz czujnik ruchu o zakresie działania 13 metrów i kącie detekcji 120 stopni. Całość łatwo można kontrolować za pomocą aplikacji na smartphonie, tablecie, laptopie czy też komputerze. Dzięki temu w każdej chwili będzie dostępny podgląd z tym co dzieje się w otoczeniu domu lub kto właśnie Ciebie odwiedził. Produkt posiada 5 lat gwarancji producenta.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 198 |
| Odległość od ściany (mm): | 71 |
| Wysokość (mm): | 252 |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Stal STAINLESS |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 30 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1350 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 56 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 13 m | Kąt 120° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kinkiet wyposażony w kamerę HD |
| Wykonanie: | Kinkiet wyposażony w mikrofon i głośnik |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
