ELARA Antracyt 18W z kamerą HD sterowaną aplikacją i czujnikiem ruchu IP44 3000K Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z kamerą HD sterowaną aplikacją i czujnikiem ruchu ELARA Antracyt 18W IP44 3000K
Kinkiet na bazie walca ze stali nierdzewnej z serii SECURY LIGHT. Uznany projekt do zastosowania przy drzwiach wejściowych, lub w otoczeniu domostwa. Kinkiet zewnętrzny ELARA w kolorze antracytowym posiada doskonałe wykończenie bardzo wysoką jakość zastosowanych materiałów. Ciepłe białe światło LED bez cieni. Kamera HD. Głośnik, mikrofon i czujnik ruchu PIR są w pełni zintegrowane z urządzeniem. Kinkiet posiada wiele możliwości, które w pełni wykorzystamy przy pomocy aplikacji dostępnych na telefon, laptop oraz tablet. Dzięki temu w każdej chwili możesz zobaczyć co się dzieje przy twoim domu lub w jego otoczeniu.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 76 |
| Odległość od ściany (mm): | 140 |
| Wysokość (mm): | 334 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Stal STAINLESS |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 99 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 12 m | Kąt 120° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Z kamerą HD sterowaną aplikacją |
| Wykonanie: | Wbudowany głośnik oraz mikrofon |
| Wykonanie: | Wykonanie wandaloodporne |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
