POLLUX Antracyt LED 22W kamera HD, Mikrofon, Czujnik ruchu PIR 3000K Kinkiet zewnętrzny Lutec 5196001118
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z kamerą HD, wbudowanym mikrofonem oraz czujnikiem ruchu PIR POLLUX Antracyt LED 22W 3000K
Kinkiet zewnętrzny POLLUX na bazie walca w kolorze ciemnoszarego antracytu wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne aluminium, został wyposażony w mikrofon, kamerę HD oraz czujnik ruchu o zakresie działania 18 metrów i kącie detekcji 180 stopni. Całość łatwo mozna kontrolować za pomocą aplikacji na smartphonie, tablecie, laptopie czy też komputerze. Automatyczne połączenie wtykowe umożliwia prostą i łatwą instalację. Dzięki temu w każdej chwili będzie dostępny podgląd z tym co dzieje się w otoczeniu domu i pozostałych obiektów oraz łatwo zweryfikujesz kto właśnie Ciebie odwiedził.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 80 |
| Odległość od ściany (mm): | 111 |
| Wysokość (mm): | 236 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 22 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 119 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 18 m | Kąt 180° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kinkiet wyposażony w kamerę HD |
| Wykonanie: | Kinkiet wyposażony w mikrofon |
| Wykonanie: | Kinkiet kontrolowany za pomocą aplikacji |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
