PEACOCK Czarny mat LED 9x2,6W 3000K ściemnialna Kinkiet ścienny Trio 279570932
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet ścienny PEACOCK Czarny mat LED 9x2,6W 3000K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1150 |
| Odległość od ściany (mm): | 110 |
| Wysokość (mm): | 605 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 x 2,6 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 9 x 260 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kinkiet posiada wyłacznik umieszczony na kablu |
| Wykonanie: | Lampa zapewnia nieoślepiające stonowane światło |
| Wykonanie: | Ustawienie ramion można regulować - w płaszczyźnie pionowej |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek punktów świetlenych - obrotowo 360° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa -100% - 50% -25% za pomocą wyłącznika światła |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
