Amadeo Czarny LED 21W 4000K Kinkiet ścienny Rabalux 6260
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet ścienny Amadeo Czarny LED 21W 4000K
Pośrednie oświetlenie ścienne Amadeo dostępny w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, wykonany z metalu i tworzywa sztucznego jest jednym z przedstawicieli stylu minimalistycznego i będzie doskonałym oświetleniem dodatkowym w każdym domu utrzymanym w stylu industrialnym. Ten czarny model, w którym połączono 9 elementów w kształcie dysku, może być umieszczony w salonie lub sypialni. Amadeo posiada wbudowane źródła światła LED o łącznej mocy 21 W, natężeniu 1500 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Źródła światła emitujące naturalne białe światło są niezwykle trwałe, tj. będą działać przez 30 000 godzin. Odbijane od ściany światło pośredniego tego oświetlenia ściennego stworzy w każdy pomieszczeniu nowoczesny, elegancki efekt. Model Amadeo ma 960 mm szerokości i 745 mm wysokości, a jego odległość od ściany wynosi 60 mm. To przytulne oświetlenie ścienne objęte jest 5-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 960 |
| Odległość od ściany (mm): | 60 |
| Wysokość (mm): | 745 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 21 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1500 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
