PEACOCK Biały mat LED 15x2,6W 4000K ściemnialna Lampa sufitowa Trio 679511531
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa PEACOCK Biały mat LED 15x2,6W 4000K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1180 |
| Szerokość (mm): | 975 |
| Wysokość (mm): | 105 |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 15 x 2,6 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 15 x 260 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa zapewnia nieoślepiające stonowane światło |
| Wykonanie: | Ustawienie ramion można regulować - w płaszczyźnie poziomej |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek punktów świetlenych - obrotowo 360° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa -100% - 50% -25% za pomocą typowego wyłącznika światła |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
