MAIRANA złoty 35W 3000K Lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa wisząca MAIRANA złoty 35W 3000K
Minimalistyczna lampa wisząca Luces Exclusivas MAIRANA o eleganckim i nowoczesnym designie. Jej głównym elementem jest smukły, podłużny klosz wykonany z wysokiej jakości materiału imitującego alabaster,. Lampa jest zawieszona na cienkich, niemal niewidocznych linkach, połączonych ze subtelną, złotą podsufitką. Dzięki harmonii marmuru i złota doskonale wpisuje się w aranżacje wnętrz w stylu nowoczesnym, glamour lub skandynawskim. Idealna nad stół w jadalni, do salonu lub jako oświetlenie wyspy kuchennej, dodając przestrzeni luksusowego i wyrafinowanego charakteru. Możliwość ściemniania za pośrednictwem systemu TRIAC.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1000 |
| Szerokość (mm): | 80 |
| Wysokość (mm): | 1300 |
| Kolor korpusu: | Złoty |
| Kolor klosza: | Marmur |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Materiał klosza: | Tworzywo imitujące alabaster |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 35 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2219 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Wysokość zawieszenia lampy można wyregulować ↑ |
| Wykonanie: | Lampka ściemniania - za pomocą zewnętrznego ściemniacza |
| Wykonanie: | Możliwość ściemniania za pośrednictwem systemu TRIAC |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
