MAIRANA złoty 19W 3000K Kinkiet wewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet wewnętrzny MAIRANA złoty 19W 3000K
Elegancki kinkiet ścienny Luces Exclusivas MAIRANA ma niezwykły, minimalistyczny design. Jego konstrukcja składa się z owalnego panelu wykonanego z wysokiej jakości materiału imitującego alabaster, który nadaje mu luksusowy wygląd. Przez środek lampy przebiega delikatny złoty pasek, akcentowany przez dwa ozdobne, okrągłe detale w kolorze złotym. Kinkiet doskonale nadaje się jako dekoracyjne oświetlenie w salonie, sypialni czy korytarzu, tworząc wyrafinowany klimat. Idealny do aranżacji w stylu glamour, nowoczesnym lub art deco.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 165 |
| Odległość od ściany (mm): | 55 |
| Wysokość (mm): | 425 |
| Kolor korpusu: | Złoty |
| Kolor klosza: | Marmur |
| Materiał korpusu: | Stal | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo imitujące alabaster |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 19 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 866 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
