MAIRANA złoty 23W 3000K Lampa podłogowa stojąca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa podłogowa stojąca MAIRANA złoty 23W 3000K
Elegancka lampa podłogowa Luces Exclusivas MAIRANA o nowoczesnym designie, łącząca luksusowe materiały i minimalistyczną formę. Posiada smukły, pionowy klosz wykonany z wysokiej jakości materiału imitującego alabaster, który wsparty jest na metalowym trzonku, osadzonym na stabilnej, okrągłej podstawie w kolorze czarnym. Dzięki harmonijnemu połączeniu marmuru, złota i czerni lampa doskonale wpisuje się w styl glamour, nowoczesny oraz art deco. Idealna jako dekoracyjne oświetlenie w salonie, sypialni lub gabinecie, dodając wnętrzu wyrafinowanego charakteru
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 260 |
| Wysokość (mm): | 1600 |
| Wysokość klosza (mm): | 800 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 1300 |
| Kolor korpusu: | Złoty | Czarny |
| Kolor klosza: | Marmur |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Materiał klosza: | Tworzywo imitujące alabaster |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 23 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1685 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Włącznik nożny ON/OFF zamontowany na kablu |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
