XLED PRO 240 antracyt LED 19,3W 3000K IP44 Naświetlacz
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Opis i zastosowanie
XLED PRO 240 antracyt LED 19,3W 3000K IP44 Naświetlacz to naświetlacz zewnętrzny do oświetlania podjazdu, elewacji i większych stref wokół domu. Płaski panel LED jest regulowany, dzięki czemu łatwo ustawisz kierunek świecenia.
Naświetlacz XLED PRO 240 antracyt LED 19,3W 3000K IP44
Reflektor XLED PRO 240 bez czujnika łączy się w prosty sposób z wersją wyposażoną w czujnik za pomocą kabla, co umożliwia synchroniczne oświetlenie jeszcze większych obszarów. W pełni obrotowy i bardzo płaski panel LED świeci światłem 2124 lm i idealnie nadaje się do oświetlenia większych obszarów wokół budynku w zależności od potrzeb. Opalowa tafla w połączeniu z barwą światła 3000 K tworzy przyjazną atmosferę świetlną. Pobór mocy reflektora LED wynosi tylko 19,3 W.
Oświetlenie światłem dziennym aż do ostatniego najbardziej ukrytego kąta i zakamarka: To gwarantuje naświetlacz XLED PRO 240 bez czujnika. Z całkowicie obrotowym płaskim panelem LED i mleczną szybą. Prezentowany model posiada strumień świetlny 2124 lm, barwę światła 3000 K (biała-ciepła), oraz pobór energii 19,3 W. Dostępny w kolorze czarnym, białym i antracytowym.
Najważniejsze funkcje
- Strumień świetlny: 2124 lm.
- Barwa światła: 3000 K (ciepła).
- Kąt regulacji panela: 180° w poziomie | 180° w pionie
- Możliwość podłączenia naświetlacza w grupę za pomocą kabla.
- LED-owy system chłodzący HCMC.
Dane techniczne
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 161 |
| Wysokość (mm): | 199 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne HCMC |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 19,3 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2124 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 85 |
| Kąt świecenia: | 180 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kąt regulacji panela: 180° w poziomie | 180° w pionie |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 60 000 h |
| Wykonanie: | LED-owy system chłodzący: HCMC (kompozyt magnezowy o wysokiej przewodności) |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 3 |
| Wykonanie: | Możliwość podłączenia naświetlacza w grupę za pomocą kabla. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
