XLED PRO 240 S antracyt LED PIR 19,3W 3000K IP44 Naświetlacz z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz z czujnikiem ruchu i zmierzchu XLED PRO 240 S antracyt LED PIR 19,3W 3000K IP44
Reflektor z czujnikiem zewnętrznym XLED PRO 240 S to wyjątkowa osobliwość światła i ruchu. W pełni obrotowy i bardzo płaski panel LED świeci światłem 2124 lm i idealnie nadaje się do oświetlenia większych obszarów wokół budynku w zależności od potrzeb. Opalowa tafla w połączeniu z barwą światła 3000 K tworzy przyjazną atmosferę świetlną. Reflektor LED jest wyposażony w czujnik podczerwieni o kącie wykrywania 240°, który niezawodnie wychwyci najmniejszy ruch, ma zasięg do 12 m i skutecznie odstrasza niechcianych gości. Pobór mocy reflektora LED wynosi tylko 19,3 W.
Oświetlenie światłem dziennym aż do ostatniego najbardziej ukrytego kąta i zakamarka. To gwarantuje naświetlacz z czujnikiem zewnętrznym XLED PRO 240 S. Posiada całkowicie odchylany płaski panel LED i mleczną szybę. Prezentowany model posiada strumień świetlny 2124 lm, barwę światła 3000 K (biała-ciepła), oraz pobór energii 19,3 W. Wyposażony został w czujnik podczerwieni o kacie wykrywania 240° do niezawodnego wyszukiwania ruchu w zasięgu do 12 m.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 161 |
| Wysokość (mm): | 221 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne HCMC |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 19,3 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2124 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 85 |
| Kąt świecenia: | 180 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 240° | Zasięg: do 12 m (302 m²) |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 2 - 1000 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kąt regulacji panela: 180° w poziomie | 180° w pionie |
| Wykonanie: | Rodzaj czujnika: na podczerwień |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Ustawienie czasu świecenia: 10 s - 15 min |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 60 000 h |
| Wykonanie: | LED-owy system chłodzący: HCMC (kompozyt magnezowy o wysokiej przewodności) |
| Wykonanie: | Odporność na uderzenia i udary mechaniczne - IK 3 |
| Wykonanie: | Maksymalna wysokość montażu: 6 m. |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: 2 m. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
