Willow czarny mat LED12W 4000K Kinkiet ścienny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet ścienny Willow czarny mat LED12W 4000K
Nowoczesna, okrągła lampa ścienna Willow o prostym, ale wyjątkowym wzornictwie będzie doskonałym wyborem na ścianę salonu lub sypialni. Metalową oprawę w kształcie koła w kolorze matowej czerni uzupełniają chromowane elementy dekoracyjne i biały klosz z tworzywa sztucznego. Lampę Willow można przymocować do ściany za pomocą okrągłej, matowoczarnej podstawy dekoracyjnej. Lampa zawiera wbudowane źródło światła o mocy 12 W, strumieniu świetlnym 750 lumenów i trwałości 20 000 godzin. Dzięki temperaturze barwowej 4000 K żarówka emituje naturalne białe światło, tworząc czysty, nowoczesny efekt. Wymiary lampy ściennej są następujące: szerokość 240 mm, wysokość 245 mm, odległość od ściany 65 mm, średnica instalacji 140 mm. Prezentowany model ma 5 lat gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 235 |
| Odległość od ściany (mm): | 65 |
| Wysokość (mm): | 245 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 12 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 750 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
