Willow czarny mat LED 48W 4000K Lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa wisząca Willow czarny mat LED 48W 4000K
Nowoczesna lampa wisząca Willow z 3 żarówkami jest doskonałym wyborem do salonu, jadalni lub sypialni dzięki swojemu wyjątkowemu wzornictwu. Metalowa oprawa w kolorze matowej czerni składa się z dwóch elementów w kształcie koła i długiego pręta, a jej uzupełnieniem są chromowane elementy dekoracyjne i białe klosze z tworzywa sztucznego. Poszczególne elementy są zawieszone na różnych wysokościach dzięki linkom przymocowanym do wydłużonej podstawy dekoracyjnej o zaokrąglonych końcach. Willow zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 48 W, strumieniu świetlnym 2760 lumenów i żywotności 20 000 godzin. Dzięki temperaturze barwowej 4000 K żarówki emitują naturalne białe światło, tworząc czysty, nowoczesny efekt. Wymiary lampy wiszącej są następujące: szerokość 1 110 mm, wysokość elementu w kształcie belki - 70 mm, odległość lampy od sufitu - 1 470 mm. Prezentowany model ma 5 lat gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1110 |
| Szerokość (mm): | 70 |
| Wysokość (mm): | 1470 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 48 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 2760 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
