Walkover biały LED 0,9W 7000K IP68 Oprawa tarasowa wpuszczana
Cena regularna:
173,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Oprawa tarasowa wpuszczana Walkover biały LED 0,9W 7000K IP68
Ta lampa Walkover idealnie nadaje się do oświetlania tarasów. Kwadratowy, wzorzysty szklany klosz jest oświetlony dziewięcioma diodami LED i najnowszą, energooszczędną technologią LED, która pięknie rozprasza światło tuż pod stopami. Ma również stopień ochrony IP68 i jest całkowicie wodoszczelny, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 80 |
| Szerokość (mm): | 80 |
| Wysokość (mm): | 60 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Wodne szkło |
| Materiał korpusu: | Metal | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Poliwęglan |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 0,9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 7000 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 60 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 68 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
