India srebrna satyna wys. 45cm. LED 1,5W 6500K IP44 Lampa ogrodowa stojąca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca India srebrna satyna wys. 45cm. LED 1,5W 6500K IP44
Ta zewnętrzna latarnia słupkowa ze stali nierdzewnej 24 LED z przezroczystym dyfuzorem z poliwęglanu to stylowy i praktyczny sposób na oświetlenie ogrodu i terenów zewnętrznych. Elegancki słupek ze stali nierdzewnej ma zaokrąglone krawędzie i dwa wąskie wycięte paski, które są oświetlone przez 24 diody LED wykorzystujące najnowszą energooszczędną technologię LED. Posiada również stopień ochrony IP44 i jest w pełni bryzgoszczelny, aby chronić przed żywiołami.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 100 |
| Szerokość (mm): | 60 |
| Wysokość (mm): | 450 |
| Kolor korpusu: | Srebrny satyna |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Stal nierdzewna Stainless |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 1,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 6500 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 80 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
