TAWA LED Antracyt 7,5W 3000K Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
233,70 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny TAWA LED Antracyt 7,5W 3000K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 50 |
| Odległość od ściany (mm): | 65 |
| Wysokość (mm): | 500 |
| Długość klosza (mm): | 28 |
| Szerokość klosza (mm): | 11 |
| Wysokość klosza (mm): | 500 |
| Kolor: | Antracyt |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Produkt zapewnia nieoślepiające stonowane światło |
| Wykonanie: | Żywotność: 30 000 h |
| Wykonanie: | Liczba cykli włącz/wyłącz: 15 000 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
