Stan antracyt wys. 80cm. LED 11,5W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny odporny na sól morską
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny odporny na sól morską Stan antracyt wys. 80cm. LED 11,5W 3000K IP44
Światła zewnętrzne w pobliżu wybrzeża podlegają bardziej surowym wpływom środowiska niż światła zewnętrzne w głębi lądu. Zawartość soli w powietrzu silniej oddziałuje tutaj na metale i tworzywa sztuczne. Zewnętrzna lampa ścienna Stan o wysokości 80 cm jest stosowana głównie na zewnętrznych ścianach domów w pobliżu wybrzeża. Antracytowa powierzchnia lampy jest szczególnie odporna na korozję. Dlatego zasolone powietrze ma mniejszy wpływ na światło. Dzięki stopniowi ochrony IP 44 lampa jest bryzgoszczelna. Ciepłe, białe światło tworzy wyjątkową scenerię na ścianie zewnętrznej.
- Odporne na wodę morską, kinkiet dedykowany do użytku w pobliżu wybrzeża
- Dekoracyjne efekty świetlne powodują wyjątkową iluminację na ścianie
Dane techniczne
| Długość (mm): | 45 |
| Odległość od ściany (mm): | 95 |
| Wysokość (mm): | 800 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Antracyt |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 11,5 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | Nominalny: 300 | Modułu LED: 1400 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Odporny na wodę morską |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
