Saldus Czarny mat LED 9W Czujnik ruchu 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny Rabalux 7911
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Saldus Czarny mat LED 9W Czujnik ruchu 3000K IP44
Kinkiet zewnętrzny Saldus z czujnikiem ruchu, dostępny w sklepie internetowym lampynox.pl to idealny wybór, jeśli chcesz oświetlić ścieżkę prowadzącą do wejścia lub ciąg schodów biegnących na zewnątrz domu. Nowocześnie wyglądający, całkowicie plastikowy Saldus jest wykonany w matowej czerni z białym kloszem. Ten model posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 9W, strumieniu świetlnym 600 lumenów i barwie światła 3000K. Inteligentna żarówka emitująca ciepłe, białe światło należy do klasy energetycznej A i ma żywotność 25 000 godzin. Stopień ochrony IP44 zapewnia zabezpieczenie przed przedostawaniem się obiektów o maksymalnej średnicy 1mm oraz przed rozpryskami wody z dowolnego kierunku. Czujnik lampy wykrywa ruch z odległości 0-8 metrów pod kątem 110°. Wymiary lampy Saldus są następujące: szerokość 80mm, wysokość 290mm, odległość od ściany 160mm. Lampa objęta jest 5-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 80 |
| Odległość od ściany (mm): | 160 |
| Wysokość (mm): | 290 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 600 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 0 - 8 m. | Kąt detekcji 110° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
