FACCIA LED 18W z czujnikiem ruchu PIR IP54 3000K Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu PIR FACCIA LED 18W IP54 3000K
Kinkiet zewnętrzny FACCIA charakteryzuje się mocnym rozproszonym i ciepłym białym światłem. Subtelna wiązka światła padająca również z tyłu kinkietu zapewnia ładny blask na zewnętrznej ścianie. Kinkiet zewnętrzny FACCIA firmy Lutec został wyposażony w czujnik ruchu PIR, który włączy kinkiet gdy wykryje ruch w zasięgu.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 190 |
| Odległość od ściany (mm): | 147 |
| Wysokość (mm): | 223 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1000 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 64 ° |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 12 m | Kąt 120° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Z czujnikiem PIR |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
