Qubo antracyt LED 17,3W 4000K IP54 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
211,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Qubo antracyt LED 17,3W 4000K IP54
Kinkiet tworzący oszałamiającą atmosferę, jednocześnie podkreślając architekturę. Idealna jako oświetlenie ogólne w ogrodzie lub na tarasie. Ten model jest również dostępny jako słupek.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 110 |
| Odległość od ściany (mm): | 71 |
| Wysokość (mm): | 220 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 17,3 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1300 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
