QUBO LED 18W IP54 3000K Lampa ogrodowa stojąca Lutec 7193001118
Cena regularna:
348,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca QUBO LED 18W IP54 3000K
Lampa ogrodowa stojąca QUBO w kolorze ciemnoszarego antracytu belgijskiego producenta oświetlenia Lutec, to niewątpliwie lampa, która stworzy oszałamiającą atmosferę przy jednoczesnej pełnowartościowej wymowie architektonicznej. QUBO stanowi idealny element jako podstawowe oświetlenie w ścieżek ogrodowych lub podjazdu.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 110 |
| Szerokość (mm): | 93 |
| Wysokość (mm): | 750 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1100 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 119 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
